KuuKla Ebeveyn Kontrol

Android İçin Ebeveyn Kontrolü Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.4 MB
  • Sürüm 1.0.41
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ARDIC INC.
Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerini sürekli olarak çocukları ile paylaşmak durumunda olan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş KuuKla Ebeveyn Kontrol uygulaması ile Android cihazlarınızı sadece çocuklarınızın kullandığı u

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerini sürekli olarak çocukları ile paylaşmak durumunda olan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş KuuKla Ebeveyn Kontrol uygulaması ile Android cihazlarınızı sadece çocuklarınızın kullandığı uygulamaları görünecek hale dönüştürebilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazlarınıza yüklediğinizde tek yapmanız gereken şey mail adresi ve PIN kodu belirlemek. Belirlediğiniz bu PIN kodunu tabletinizi ve akıllı telefonunuzu çocuk modundan çıkarmak için kullanacaksınız. Bu sebeple PIN kodunu asla unutmamalısınız. Daha sonra ekranda sadece sizin seçmiş olduğunuz uygulamaları belirli bir süre ile gösterilecek şekilde ayarlamalısınız. Bu kadar basit.

KuuKla Ebeveyn Kontrol uygulaması ile çocuklarınızın Android cihazlarınızı hangi gün ve saatlerde kullanabileceğini kontrol altına alabilirsiniz. Sürekli Kullanım ve Zaman Planı olmak üzere iki farklı kullanı modu bulunan KuuKla Ebeveyn Kontrol uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

KuuKla Ebeveyn Kontrol indir